رنگ ، مش و های‌لایت :

Golden Face

رنگ ، مش و های‌لایت :
موهای شما بی شك یكی از مشخصه‌های زیبایی شما هستند ، شاید به كرات برای شما اتفاق افتاده باشد كه موهای خود را پس از رنگ و دكلره به علت دمیج شدن ، از دست داده و یا برای رنگ كردن موهای خود اضطراب داشته باشید ، این موضوع طبیعی‌ ست ، چون شاید كمتر كسی از چنین مهارتی برای رنگ كردن موهای شما برخوردار باشد .
ما در مجموعه‌ی رخ طلایی ( Golden Face ) به شما این اطمینان را می‌دهیم كه بدون كوچكترین آسیبی ، گیسوان شما را با زیبایی خیره كننده‌ای به رنگ دلخواه شما درآوردیم . در این مجموعه انواع مش‌ها ، لایت‌ها و ... با بهترین مواد و كیفیت به صورتی براق و یك ‌دست به وسیله‌ی حرفه‌ای‌ترین متخصصان تهران انجام می‌شود .

انواع رنگ و مش‌های زیبا و فانتزی در رنگ‌های مختلف و ماندگار در مجموعه‌ی رخ طلایی ( Golden Face) عبارتند از :

 

رنگ‌های عسلی ، شكلاتی ، قهوه‌ای و شكلاتی‌های روشن بدون دكلره و آسیب دیده‌گی
های‌لایت‌های عسلی ، خاكستری ، شكلاتی ، نسكافه‌ای متناسب با چهره و فصل‌های مختلف
روشن‌ترین رنگ‌ها و مش‌ها بدون آسیب دیده‌گی و با تضمین سلامت مو و رنگ دلخواه شما در محیط و فضایی دوستانه و صمیمیسوالات متداول :

 

  • آیا موهای مش و دكلره شده می‌توانند دوباره بدون آسیب دیده‌گی ترمیم شوند ؟

    موهای مش و دكلره شده ، می‌توانند دوباره بدون آسیب دیده‌گی و با سلامت كامل ترمیم شده و با هر رنگ دلخواه شما با بهترین و بالاترین كیفیت كاری و با قیمت‌های مناسب انجام پذیرند .

  • چگونه موهای بی حالت و نرم و بسیار نازك به موهای ضخیم‌تر و خوش حالت‌تر تبدیل می‌شوند ؟

    بسیاری از افراد بر این باورند كه دكلره به مو آسیب می‌رساند ، ولی برای بسیاری از افراد كه از موهای نازك و بی حالت خسته شده‌اند ، با های‌لایت ، مش ، دكلره به موهای خود ضخامت و حجم داده و موهای خوش حالت‌تری خواهند داشت .

  • چگونه موهای مشكی و شرابی را پاك كرده و رنگ‌های بدون قرمزی و زیبایی خواهید داشت ؟

    موهای شرابی و مشكی با مواد مخصوص رنگ بری و دكاپاژ و رنگ‌های روشن تر با دكلره انجام می‌شوند .


• انواع فرهای ریز و درشت برای موهای طبیعی و رنگ شده بدون آسیب دیده‌گی در هر نوع ، با زیباترین و طبیعی‌ترین فرها .

• برای انواع پوست‌ها رنگ‌های مختلفی مناسب است كه این رنگ‌ها در چهره‌ی افراد تاثیر خوبی می‌گذارند :
برای پوست‌های روشن و سفید رنگ‌های سرد و برای پوست‌های تیره و برنزه رنگ‌های گرم مانند عسلی ، شكلاتی ، بژ ، نسكافه‌ای و صدفی .

• مش‌ و ها‌ی‌لایت در اندازه‌های مختلف مانند : تیكه‌ای ، پهن ، متوسط ، سوزنی .

 

 

مجموعه‌ی رخ طلایی (Golden Face) افتخار دارد ، در زمینه‌ی آموزش نیز فعالیت داشته و كلیه‌ی موارد خدماتی خود را به متقاضیان آموزش دهد ، شما می‌تواند پس از دوره های آموزش خصوصی ، تا زمان مشخصی دوره‌ی كارآموزی خود را در این مجموعه سپری نموده تا از تجارب مربی خود بهره‌ی بیشتری بگیرید .